O Duplo

Duplo Polska Sp. z o.o. rozpoczęła swoja działalność na polskim rynku 1 kwietnia 2005 roku. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem handlowym firmy Duplo International Ltd., której siedziba znajduje się w Wielkiej Brytanii. Firma Duplo International z siedzibą w Wielkiej Brytanii jest światowym liderem na rynku rozwiązań introligatorskich i systemów do druku cyfrowego. Istnieje na rynku od ponad 50 lat w pełni dostosowując się do najistotniejszych i kluczowych wymagań nowoczesnychdrukarń. Jej centrum produkcyjne znajduje się w Japonii, na Tajwanie i w Chinach.

 

Poza produktami Duplo w naszej ofercie znajdziecie Państwo również falcerki i bigówko-falcerki szwajcarskiej firmy Multigraf, trójnoże amerykańskiej firmy Challenge, oklejarki i krajarki węgierskiego producenta Rigo,  foliarki firmy Tauler. Misją firmy Duplo jest wskazanie Klientom, poprzez oferowane produkty, sposobu przekształcenia drukowanych dokumentów w wartościowy przekaz komunikacyjny.

Siedziba główna firmy Duplo Polska znajduje się w Warszawie, gdzie prowadzimy salon ekspozycyjny z pełną gamą produktów Duplo. Dzięki dobrze rozwiniętej sieci dealerskiej nasze produkty oferowane są na terenie całej Polski.