O Duplo

Duplo Sp. z o.o. Polska Sp.k. rozpoczęła swoja działalność na polskim rynku 1 kwietnia 2005 roku.  Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem handlowym firmy Duplo International Ltd., której siedziba znajduje się w Wielkiej Brytanii. Firma Duplo International z siedzibą w Wielkiej Brytanii jest światowym liderem na rynku rozwiązań introligatorskich. Istnieje na rynku od ponad 50 lat w pełni dostosowując się do najistotniejszych i kluczowych wymagań nowoczesnych drukarń. Jej centrum produkcyjne znajduje się w Japonii, na Tajwanie i w Chinach.

 

Poza produktami Duplo w naszej ofercie znajdziecie Państwo również falcerki i bigówko-falcerki szwajcarskiej firmy Multigraf, trójnoże amerykańskiej firmy Challenge, oklejarki i krajarki węgierskiego producenta Rigo,  foliarki firmy Tauler. Misją firmy Duplo jest wskazanie Klientom, poprzez oferowane produkty, sposobu przekształcenia drukowanych dokumentów w wartościowy przekaz komunikacyjny.

Siedziba główna firmy Duplo Polska znajduje się w Warszawie, gdzie prowadzimy salon ekspozycyjny z pełną gamą produktów Duplo. Nasze produkty oferowane są na terenie całej Polski poprzez sprzedaż bezpośrednią i sieć dealerską.

Dealerzy Duplo Polska:

FHU TADAN S.C.
ul. Radomska 15, 40-757 Katowice
www.duplo.tadan.pl

P&S Consulting Sp. z o.o.
ul. Łyskowskiego 16 lok. 1.4, 71-641 Szczecin
www.xps.pl

Akonda S.C.
ul. Geodetów 176, 05-500 Piaseczno
www.akonda.pl

Amagraf Sp. z o.o. Sp.k.
ul. A. Struga 23/400, 95-100 Zgierz
www.amagraf.pl