Praca

Dołącz do naszego zespołu jako:

Key Account Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Osoba zatrudniona na stanowisku: Key Account Manager odpowiedzialna będzie za sprzedaż urządzeń z oferty Duplo na terenie całej Polski.

Kandydaci powinni posiadać następujące cechy i umiejętności:

  • Doświadczenie w sprzedaży w kanale B2B,  mile widziane doświadczenie w branży poligraficznej
  • Komunikatywność i otwartość
  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych
  • Dobra organizacja pracy oraz samodzielność
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów B2B oraz budowanie z nimi trwałych relacji
  • Badanie potrzeb rynku i profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiednich rozwiązań z oferty Duplo
  • Utrzymywanie relacji z obecnymi klientami Duplo i analizowanie ich bieżących potrzeb
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Negocjowanie warunków handlowych i zawieranie umów
  • Praca w oparciu o system CRM

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w godzinach 8:30-16:30
  • Samochód służbowy z możliwością używania do celów prywatnych
  • Pracę w miłej atmosferze i w zgranym zespole
  • Uczestnictwo w międzynarodowych szkoleniach

CV prosimy przesyłać mailem na adres: praca@duplopolska.pl

W CV prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Duplo Sp. z o.o. Polska Sp.k. w Warszawie, ul. Wał Miedzeszyński, w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”