drukarnie24.pl – jeszcze szybciej z Duplo

13 czerwca 2016

Dzięki inwestycji w rozwiązanie Duplo DC 616 Pro firma drukarnie24.pl może jeszcze sprawniej realizować zlecenia dla swoich klientów, których z roku na rok jej przybywa. Zakupiony system z oferty firmy Duplo Polska, który może wykonywać trzy funkcje w jednym przebiegu, znacząco przyspieszył realizowane tu prace introligatorskie. Urządzenie dostarczyła firma Akonda, dealer Duplo Polska.

Przygoda z drukiem Pawła Janusa – właściciela drukarnie24.pl trwa od kilkunastu lat. Rozpoczynał ją od serwisu kopiarek, który przekształcił w punkt ksero, zaś od pewnego czasu firma profesjonalnie realizuje druk cyfrowy, inwestując w tym zakresie w nowoczesne rozwiązania, dzięki czemu nieustannie się rozwija. „Wiele zawdzięczam w tym zakresie współpracy z Magdaleną Klusiewicz. Jej pomysły, zaangażowanie i determinacja są wielkim motorem napędowym firmy” – podkreśla Paweł Janus. Termin wykonania zlecenia był dla firmy drukarnie24.pl od zawsze priorytetem, dlatego obok inwestycji w cyfrowe maszyny drukujące Paweł Janus musiał pomyśleć o wyposażeniu introligatorni. Prawie wszystkie zlecane tu prace drukarnia wykonuje dla swoich klientów tego samego dnia, a wizytówki nawet w godzinę. „Większe nakłady generowały nam pewnego rodzaju problemy – nie było łatwo sprostać oczekiwaniom klientów, stąd inwestycja w urządzenie do cięcia, bigowania i perforowania Duplo 616 Pro – mówi Paweł Janus. – Dzięki temu zakupowi nasza firma wykonuje teraz niemal od ręki wizytówki, ulotki i szereg innych produktów”.

Główna siedziba firmy drukarnie24.pl mieści się obecnie przy Al. Solidarności w Warszawie; tu również znajduje się jej punkt obsługi klienta. Niedaleko, przy Placu Bankowym, znajduje się także jej zakład produkcyjny, gdzie z roku na rok przybywa urządzeń. Drukarnia posiada obecnie kilkanaście maszyn do druku czarno-białego i kolorowego, a w planach ma kolejne inwestycje w tym zakresie. Planuje również inwestycje w obszarze introligatorni i już dziś jej właściciel – zadowolony z pierwszego zakupu urządzenia Duplo – deklaruje, że z pewnością nie będzie ono ostatnim. „Przede wszystkim odpowiada nam fakt, że Duplo DC 616 Pro bardzo szybko i intuicyjnie prowadzi operatora w ustawieniach i sprawnie wykonuje konkretne zadania, których możemy zapisać w jego pamięci nawet do 80. Poza tym zachwyca mnie jego precyzja. Byłem zdumiony jak bardzo dokładne jest cięcie w tym systemie – mówi. – Nie wspomnę o prędkości i jakości, jaką on gwarantuje. Przy naszej produkcji to istotne elementy”. Firma nieustannie inwestuje także w swoją obecność i reklamę w Internecie, skąd pochodzi większość jej klientów. Obsługuje przede wszystkim małe i duże przedsiębiorstwa, a także instytucje, szkoły oraz zleceniodawców indywidualnych – przede wszystkim z Warszawy i okolic. Wykonuje mało- i wielkoformatowe druki: wizytówki, ulotki, broszury, foldery, katalogi, fotoalbumy, materiały reklamowe i konferencyjne, kalendarze, plakaty i szereg innych (w tym produkty personalizowane). W drukarnie24.pl nadal można również zlecić usługi ksero (w tym wielkoformatowe – typu CAD), skanowania, a także oprawę dokumentów oraz foliowanie, laminowanie, wykonanie pieczątek oraz wiele innych. Firma stara się elastycznie podchodzić do swoich klientów. „Jakiś czas temu postanowiliśmy zgromadzić sprzęt, który pozwoli nam realizować prace kompleksowo, dlatego musieliśmy pomyśleć również o inwestycjach w rozwiązania introligatorskie– mówi Paweł Janus. – Duplo DC 616 Pro stał się dla nas bardzo dobrym ich początkiem – system odciążył nas w znaczący sposób, zwłaszcza w przypadku dużych nakładów, które również wykonujemy. Odciążył także naszych pracowników, bo sam sprawnie realizuje wiele czynności, które do tej pory musieliśmy wykonywać ręcznie. Można śmiało powiedzieć, że urządzenie zastąpiło nam pracę dwóch osób, które mogą zająć się teraz czymś innym. Wybraliśmy ten konkretny model ze względu na najczęściej drukowany przez nas format – DC 616 Pro sprawdza się u nas znakomicie i jest rozwiązaniem najbardziej dla nas ekonomicznym. Przeprowadziliśmy przed zakupem szereg testów – i tu ogromny ukłon w stronę pana Mirosława Sielczaka, serwisanta firmy Duplo Polska, którego pomoc i determinacja okazały się dla nas bardzo ważne przy podejmowaniu ostatecznej decyzji dotyczącej zakupu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z inwestycji w rozwiązanie Duplo, co przekłada się również na zadowolenie naszych klientów, a na tym nam najbardziej zależy”.

„Nasze priorytety są podobne – najważniejszym jest zadowolenie klienta, dlatego cieszy nas fakt, że firma drukarnie24.pl jest zadowolona z dostarczonych rozwiązań. Z pewnością przyczynią się one do jej dalszego rozwoju”– podsumowuje Mariusz Bogucki, odpowiedzialny za sprzedaż w firmie Akonda.