Nowości Duplo na targach drupa 2024

23 maja 2024

Innowacyjna sztanca w formacie B2+ i „rewolucyjny” system broszurujący iSaddle Senshi.

Warszawa, 21.05.2024
Firma Duplo, podczas zbliżających się targów drupa w Düsseldorfie, zaprezentuje nowe rozwiązania w swojej ofercie. Znajdą się wśród nich innowacyjna sztanca w formacie B2+ i rewolucyjny – jak zapewnia producent – system broszurujący iSaddle Senshi. Te i wiele innych urządzeń do wykańczania można będzie zobaczyć na stoisku A31 w hali nr 6.

DSM-1000 Pro: automatyzacja w sztancowaniu formatu B2+

DSM-1000 Pro to pierwsza w ofercie Duplo sztanca w formacie B2+. Wyposażona w zaawansowany kontroler PC, cechuje się wysoką precyzją oraz kompaktowymi wymiarami. Dzięki automatycznemu bigowaniu, nacinaniu, perforowaniu i cięciu różnych kształtów oraz usuwaniu odpadów zwiększa efektywność produkcji.
Maszyna pracuje na klasycznych, płaskich wykrojnikach, sprawne i szybkie programowanie zadań odbywa się z kontrolera PC.

DSM-1000, jak zapewnia Duplo, otwiera przed użytkownikami nowe źródła przychodów, znacząco poszerzając ich ofertę na rozwijającym się rynku opakowań cyfrowych. Firma dodaje, że sztanca może być idealnym uzupełnieniem rozwiązania do lakierowania wybiórczego Duplo DuSense DDC-8000 wraz z metalizowaniem+ (również prezentowanym na drupie). Jest, jak podaje producent, idealnym narzędziem do produkcji opakowań cyfrowych, materiałów POS oraz innych niestandardowych projektów.

iSaddle Senshi: „rewolucja” w broszurowaniu

Nowy, rewolucyjny – jak podkreśla firma – system Duplo to najszybszy system broszurujący w jej ofercie. Oferuje prędkość do 5050 broszur A5 na godzinę przy wysokości grzbietu 210 mm. Dzięki unikalnej konstrukcji, każda zbieraczka ma tu własny moduł transportu i bigowania, co eliminuje straty czasu, jakie generują tradycyjne metody broszurowania. iSaddle Senshi gwarantuje wysoką jakość, automatyzację, precyzję oraz elastyczność, minimalizując koszty produkcji.

Drupa 2024:  wszystkie maszyny z oferty Duplo w jednym miejscu

„Targi drupa 2024 to nie tylko okazja do zapoznania się z naszymi nowościami. To także możliwość spotkania z ekspertami Duplo oraz odkrycia pełnej gamy produktów naszej firmy – mówi Gabriela Swat-Osiekowicz, dyrektor zarządzająca Duplo Polska. – Będą one również okazją do inspirujących dla obu stron rozmów, dotyczących rozwiązań automatyzujących produkcję. Także tych zwiększających jej wydajność, ale i zmniejszających koszty. W naszej ofercie mamy wiele takich propozycji, dlatego serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska. Przez cały czas trwania targów będą na nich dostępni reprezentanci Duplo z Polski.”.

Firma Duplo zachęca do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji – również tych dotyczących spotkań na targach drupa – oraz możliwości podjęcia współpracy.