Duplo na targach drupa 2016

25 kwietnia 2016

Podczas tegorocznych targów drupa, które odbędą się w Düsseldorfie w dniach od 31 maja do 10 czerwca, firma Duplo zaprezentuje nowe produkty introligatorskie, dedykowane dla drukarń offsetowych i cyfrowych. Na jej stoisku oraz firm partnerskich będzie można zobaczyć także znane już urządzenia, udoskonalone o nowe możliwości, dzięki którym możliwe jest rozszerzenie gamy oferowanych przez zakłady poligraficzne usług. Firma Duplo swoją ofertę zaprezentuje na niemal 1000 metrowym stoisku nr B 61 w hali 6. Będą na nim obecni również przedstawiciele firmy Duplo Polska. W celu umówienia spotkania podczas targów firma prosi o kontakt (pod numerem telefonu: 22 845 70 23 lub mailowo: drupa@duplopolska.pl).

Z pewnością największą uwagę odwiedzających przyciągać będą nowości. Do najważniejszych, zaprezentowanych po raz pierwszy w Düsseldorfie należeć będzie sztanca rotacyjna PFi Die Cut 300. To, jak podaje producent, doskonałe rozwiązanie do produkcji opakowań, teczek, a także nacinania etykiet oraz wycinania różnych kształtów – wszystko zależy od wyobraźni projektanta. Urządzenie to zatem otwiera szereg zupełnie nowych możliwości przed drukarniami zajmującymi się tego rodzaju produkcją. Firma zaprezentuje również cyfrowy systemy iSaddle z nowym podajnikiem cyfrowym DSF-6000. Sam system został wprowadzony na rynek stosunkowo niedawno i – co warto przypomnieć – znalazł już pierwszego nabywcę również w Polsce; jest nim drukarnia Akcydens, która bardzo chwali sobie ten zakup. Nowością prezentowaną na drupie będzie podajnik, który – jak zapewnia producent – jest jeszcze bardziej udoskonalonym tego typu urządzeniem w ofercie Duplo. Kolejną nowością Duplo będzie system do lakierowania UV PFI – Coat 300, a także szereg rozwiązań do broszurowania online w urządzeniach drukujących.

Poza wyżej wymienionymi nowościami firma Duplo podczas targów drupa zaprezentuje inne swoje cenione na rynku od lat rozwiązania, które będzie można zobaczyć w pracy „na żywo”, a także wielozadaniowe urządzenia z serii Docucutter, oklejarki, falcerki i bigówki.

„Jesteśmy przekonani, że nasza bogata oferta spodoba się gościom odwiedzającym firmę Duplo w Düsseldorfie . Prezentowane przez nas urządzenia zapewniają perfekcyjne wykończanie różnorakich wydruków – zarówno pochodzących z maszyn cyfrowych, jak i offsetowych – gwarantując ich użytkownikom wysoką jakość, sprawną obsługę oraz niższe koszty. Dlatego wszystkim, którzy poszukują najnowszych rozwiązań w tym zakresie zapraszamy do spotkania z nami na targach drupa – mówi Gabriela Swat, dyrektor zarządzająca Duplo Polska.