Nowe technologie w poligrafii – konferencja w Szczecinie

26 września 2016

5 października br. firma P&S Consulting wraz ze swoimi partnerami technologicznymi – firmami Duplo Polska, Xerox, Printilo i Europrojekty Consulting -organizuje konferencję, poświęconą nowym technologiom w poligrafii, udoskonalaniu procesów poligraficznych, a co za tym idzie – zwiększeniu możliwości produkcyjnych oraz wydajności. Odbędzie się ona na terenie hali Azoty Arena w Szczecinie. W jej programie znajdą się referaty, szkolenia oraz czas na rozmowy indywidualne, dotyczące prezentowanych podczas spotkania maszyn i oprogramowania, pomysłów na marketing dla drukarń a także informacje na temat finansowania inwestycji w branży poligraficznej. Aby wziąć udział w tym bezpłatnym wydarzeniu, należy zarejestrować się na stronie http://rejestracja.xps.pl/. Dla wygody uczestników organizatorzy przygotowali dwa bloki konferencyjne o tej samej treści. Pierwszy zaczyna się o godzinie 10.30, drugi – o 14.30.
Konferencja w Szczecinie jest przygotowywana z myślą o przedstawicielach drukarń – aby zapoznać ich z najnowszymi trendami, w kierunku których podąża poligrafia; agencji reklamowych – aby wiedzieli z jakich narzędzi i w jaki sposób mogą korzystać; a także do pracowników innych firm związanych z szeroko pojętą branżą poligraficzną. Podczas spotkania uczestnicy będą mogli nie tylko uzyskać wiele wartościowych informacji na temat branży i najnowszych rozwiązań; będzie ono również miejscem indywidualnych rozmów, dotyczących konkretnych spraw, które interesują uczestników. W referatach prelegenci opowiedzą m.in. o tym jak obniżyć koszty produkcji poligraficznej wykorzystując odpowiednie urządzenia, w jaki sposób zaawansowane oprogramowanie może mieć na to wpływ poprzez usprawnienie procesów zachodzących w produkcji poligraficznej, czy też jak poprawić efektywność pracy w zakładzie poligraficznym. Organizatorzy przedstawią również możliwości efektywnej sprzedaży usług poligraficznych w Internecie, a także sposoby na to, aby sklep internetowy wyróżniał się na tle innych, konkurencyjnych. Firma Duplo Polska zaprezentuje z kolei innowacyjne możliwości nowoczesnej introligatorni. Goście będą mogli również uzyskać informację na temat możliwości pozyskiwania funduszy ze środków unijnych , rodzajach dotacji, celach i priorytetach bieżących konkursów o dotacje unijne, kosztach i wysokościach dofinansowania.

Warto podkreślić, że każdy z referatów będzie okazją do dyskusji, a także do zadawania mniej formalnych pytań podczas przerw. Organizatorzy już dziś zapraszają wszystkich zainteresowanych do spotkania w Szczecinie.