Duplo na targach RemaDays Warsaw 2024

8 stycznia 2024

Zautomatyzuj swoją produkcję i wyprzedź konkurencję z Duplo na targach RemaDays Warsaw 2024. Duplo przygotowuje ciekawą prezentację na swoim stoisku podczas Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. Wydarzenie odbywać się będzie w dniach od 30 stycznia do 2 lutego br. w centrum Ptak Expo w Nadarzynie k. Warszawy. Firma zaprezentuje tam m.in. po raz […]

więcej

Moduł narzędzi wzdłużnych DC-618

3 kwietnia 2020

To zestaw zawierający narzędzi do bigowania wzdłużnego, perforacji, mikroperforacji.  Jednocześnie w maszynie można zainstalować dwa z wyżej wymienionych narzędzi, np. łącząc perforację

więcej

Klej Planamelt

5 kwietnia 2017

Ten specjalny klej termotopliwy zapewnia mocniejsze, bardziej elastyczne wiązanie niż większość klejów topliwych, ale z tą samą szybkością schnięcia co większość klejów EVA.

więcej

Długi stół odbiorczy

Długi stół odbiorczy zapewnia zachowanie ciągłości produkcji książek bez częstych przestojów na opróżnianie układarki.

więcej

Falcerka online IFS

31 marca 2017

Falcerka IFS umożliwia złamywanie bigowanych prac przez DC-646. Falcerka wykonuje 2 łamy, ma automatycznie zaprogramowane 7 rodzajów falcowania oraz dodatkowo programy użytkownika.

więcej

Moduł perforacji poprzecznej

Moduł ten umożliwia wykonanie perforacji fragmentarycznej 20 szt. na 1 dokumencie w odstępach 0,1 mm. Obrotowe noże perforujące mogą wykonać perforację całościową lub też fragmentaryczną. Moduł zawiera 6 noży krążkowych.

więcej

Moduł narzędzi wzdłużnych

To zestaw zawierający 8 narzędzi do bigowania wzdłużnego, perforacji, mikroperforacji, bigu płaskiego. Jednocześnie w maszynie można zainstalować 2 z wyżej wymienionych narzędzi, np. łącząc perforację z bigiem wzdłużnym.

więcej

Moduł 2 dodatkowych noży

Jako moduł opcjonalny dostępne są 2 dodatkowe, krążkowe noże do cięcia wzdłużnego, co łącznie daje 8 noży wzdłużnych. Dzięki temu modułowi można umieścić więcej użytków na arkuszu.

więcej