Poznaj 3 powody dla których Klienci pokochali urządzenia wielozadaniowe Duplo

23 sierpnia 2023

1️⃣ Szybkość i wydajność: Czas to pieniądz, a my doskonale to rozumiemy! Nasze urządzenia pracują szybko, umożliwiając Ci szybką produkcję wizytówek, zaproszeń i innych produktów w krótkim czasie. Już nigdy więcej nie będziesz musiał martwić się o opóźnienia czy długie oczekiwanie na realizację zamówienia! ⏱️ 2️⃣ Prosta obsługa: Mamy świadomość, że nie wszyscy są doświadczonymi […]

więcej

Moduł narzędzi wzdłużnych DC-618

3 kwietnia 2020

To zestaw zawierający narzędzi do bigowania wzdłużnego, perforacji, mikroperforacji.  Jednocześnie w maszynie można zainstalować dwa z wyżej wymienionych narzędzi, np. łącząc perforację

więcej

Klej Planamelt

5 kwietnia 2017

Ten specjalny klej termotopliwy zapewnia mocniejsze, bardziej elastyczne wiązanie niż większość klejów topliwych, ale z tą samą szybkością schnięcia co większość klejów EVA.

więcej

Długi stół odbiorczy

Długi stół odbiorczy zapewnia zachowanie ciągłości produkcji książek bez częstych przestojów na opróżnianie układarki.

więcej

Falcerka online IFS

31 marca 2017

Falcerka IFS umożliwia złamywanie bigowanych prac przez DC-646. Falcerka wykonuje 2 łamy, ma automatycznie zaprogramowane 7 rodzajów falcowania oraz dodatkowo programy użytkownika.

więcej

Moduł perforacji poprzecznej

Moduł ten umożliwia wykonanie perforacji fragmentarycznej 20 szt. na 1 dokumencie w odstępach 0,1 mm. Obrotowe noże perforujące mogą wykonać perforację całościową lub też fragmentaryczną. Moduł zawiera 6 noży krążkowych.

więcej

Moduł narzędzi wzdłużnych

To zestaw zawierający 8 narzędzi do bigowania wzdłużnego, perforacji, mikroperforacji, bigu płaskiego. Jednocześnie w maszynie można zainstalować 2 z wyżej wymienionych narzędzi, np. łącząc perforację z bigiem wzdłużnym.

więcej

Moduł 2 dodatkowych noży

Jako moduł opcjonalny dostępne są 2 dodatkowe, krążkowe noże do cięcia wzdłużnego, co łącznie daje 8 noży wzdłużnych. Dzięki temu modułowi można umieścić więcej użytków na arkuszu.

więcej